• Over ons
  • Contact
  • Abonneren
  • Adverteren
  • Recreatief totaal - magazine voor de recreatie- en vrijetijdsmarkt
    Platform voor trends & noviteiten in Leisure
    • Nieuws
      • Dagrecreatie
      • Verblijfsrecreatie
      • Bedrijfsnieuws
      • Productnieuws
      • Eventnieuws
      • Uit Recreatief Totaal
    • Evenementen
    • Bedrijvenindex
    • Online edities
    geen-categorie
    bedrijfsnieuws

    Het Heijderbos wint Beste Zwembad van het Jaar Verkiezing

    11 december 2015

    Center Parcs domineert bij verkiezing

    Afgelopen maandag vond de feestelijke Award uitreiking plaats van de ‘Zwembad van het Jaar’ verkiezing. Center Parcs was met 5 parken genomineerd in de categorie Vakantieparken en Hotels. Center Parcs Het Heijderbos in Heijen ging er dit jaar vandoor met de nummer 1 positie. Het zwembad ontving een 9.54.

    Eerst prijs werd in ontvangst genomen door General Manager van Het Heijderbos Jordy Tabor (met beker) en zijn team
    Center Parcs valt in de prijzen

    Niet alleen Het Heijderbos viel in de prijzen. De nummer 3, 4, 5 en 6 posities waren ook voor Center Parcs. De Aqua Mundo’s van Center Parcs doen het goed bij de consumenten en zijn een ware belevenis. Andres Neira de Back, marketing directeur Center Parcs: ‘Wij zijn enorm blij met deze prijs. Maar liefst 5 zwemparadijzen in de top 6. We besteden veel aandacht aan de subtropische waterwereld van Center Parcs. Voor gasten is het één van de hoogtepunten in het park. Deze prijs is de bevestiging dat consumenten enthousiast zijn over de Aqua Mundo’s en daar doen we het voor!”

    Naast de nummer 1 positie van Het Heijderbos vielen ook Aqua Mundo De Huttenheugte (nummer 3, cijfer 9,13), Aqua Mundo De Eemhof (nummer 4, cijfer 8,93), Aqua Mundo De Kempervennen (nummer 5, cijfer 8,88) en Aqua Mundo Het Meerdal (nummer 6, cijfer 8,82) in de prijzen!

    Consumenten konden tussen 9 oktober en 13 november stemmen op hun favoriete zwembad via www.zwembadvanhetjaar.nl.


    Over Center Parcs Europe – www.centerparcs.nl

    Center Parcs Europe -Europa’s grootste aanbieder van korte vakanties- is onderdeel van de Groupe Pierre & Vacances Center Parcs. Center Parcs bezit 21 Europese parken en ontvangt jaarlijks 3,6 miljoen gasten. Het totale aantal accommodaties bestaat uit 14.041 appartementen en bungalows in Europa. In 2014/2015 realiseerde Center Parcs een omzet van 586,2 miljoen euro.

    zwembadCenter ParcsHet Heijderbos
    Deel dit artikel op: TwitterFacebookGoogle+LinkedInWhatsApp
    Denekamperdijk 59: avontuurlijke speelplek in toeristische omgeving
    nieuw speeltoestel van De Springkussenfabriek: speeltuinwaterbedden

    VERGELIJKBARE BERICHTEN

    Bedrijfsnieuws

    Center Parcs zet Mr. Wings campagne...

    12 januari 2017
    Geen categorie

    Center Parcs start nieuwe campagne ...

    4 januari 2016
    Bedrijfsnieuws

    Nieuwe VIP Woonboten van Center Par...

    30 september 2015

    Laatste editie

    Food en retail recreatie sector - recreatief totaal Online Recreatief Totaal editie 2, 2018 doorbladeren

    UW NIEUWS OP DE WEBSITE?

    Persbericht aanleveren

    Via deze newsfeed van Recreatief Totaal kunt u nu ook zelf rechtstreeks uw nieuws bij ons aanmelden. Denk hierbij bijvoorbeeld aan de lancering van een nieuw product, bedrijfsovername, de opening van uw nieuwe locatie, of wat te denken van het winnen van een award. Kortom, zorg voor nieuwswaarde.

    BLIJF OP DE HOOGTE

    Facebookvolg ons LinkedInvolg ons

    SCHRIJF U IN OP DE NIEUWSBRIEF

    Het magazine voor de ondernemer in de recreatie, maar ook de website voor informatie binnen de vrije tijds en reacreatiebranche. Kortom het platform voor iedereen in de vrije tijd en recreatiebranche. Recreatief totaal biedt praktische informatie, nieuws en noviteiten, aansprekende praktijkvoorbeelden en reportages voor en van bedrijven in recreatie en toerisme.

    Recreatief totaal
    Weerdingerstraat 45 A-B
    7815 SC Emmen

    Vragen of opmerkingen kunnen ook per mail worden verstuurd via het formulier op de contact pagina.

    • © 2017 Concept Plus BV. Copyright
    • Disclaimer
    • Privacy voorwaarden
    Webdesign: VDS Crossmedia
    • Nieuws
      • Dagrecreatie
      • Verblijfsrecreatie
      • Bedrijfsnieuws
      • Productnieuws
      • Eventnieuws
      • Uit Recreatief Totaal
    • Evenementen
    • Bedrijvenindex
    • Online edities