Dagrecreatie

Walibi Belgium viert 50 jaar met zomers feest voor jong en oud

Geplaatst op: 2 juli 2025

Deze zomer viert Walibi Belgium zijn 50e verjaardag met een speciaal programma van 7 tot en met 27 juli. Bezoekers kunnen genieten van nostalgische activiteiten, retro-attracties en feestelijke animaties. Op 26 juli is er een speciale jubileumdag met een rommelmarkt en droneshow als afsluiter.

50 jaar parkgeschiedenis

Walibi opende op 26 juli 1975 en was vernieuwend vanaf het begin. Het park introduceerde als eerste in Europa een waterskikabel en het dagticket met onbeperkte toegang. Met attracties als de Sirocco, Tornado en later Aqualibi is het park uitgegroeid tot een vaste waarde voor gezinnen en dagjesmensen in België.

Activiteiten en animatie in juli

Vanaf 7 juli kunnen bezoekers gratis deelnemen aan verschillende jubileumactiviteiten:

  • Een reusachtige verjaardagstaart bij de ingang
  • Een fototentoonstelling over 50 jaar Walibi
  • De terugkeer van vier bekende mascottes
  • Pedalo’s op het meer voor een rondvaart door het park
  • De film Rokken Roll’ in de 4D-bioscoop
  • Een speciale collectie retro-souvenirs in de winkels

Feestdag op 26 juli

Op de dag van de officiële verjaardag is Walibi open tot 22.00 uur. Er is een rommelmarkt met originele items uit de geschiedenis van het park en een droneshow boven het meer als feestelijke afsluiting.

Ook in Brussel wordt aandacht besteed aan het jubileum. Manneken Pis draagt een speciaal Walibi-pak, ontworpen in het park zelf. Rond de fontein vindt om 12.00 uur een ontmoeting plaats met de mascotte, gevolgd door een ceremonie in het stadhuis.

Uw nieuws op de website

Heeft u interessant nieuws of een bijzonder verhaal? Laat het ons weten via [email protected] of via deze handige upload module. Denk hierbij bijvoorbeeld aan de lancering van een nieuw product, bedrijfsovername, de opening van uw nieuwe locatie, of wat te denken van het winnen van een award.